Su Üstünde - Geçmişten Günümüze Düşten Gerçeğe Kruvaziyer Gemileri 1

 

Su Üstünde - Geçmişten Günümüze Düşten Gerçeğe Kruvaziyer Gemileri 1

Su Üstünde
Geri Dön

“Her gemi, yıllara meydan okumuş, hayata tanıklık etmiş ve bilgeliğe ulaşmış dingin bir dost benim için. Her yolculuğu, bana ayrı maceralar anlatan ve ayrı heyecanlar yaşatan bir hikâye...”.
- Fatih TAKMAKLI


Takmaklı, kitaptaki fotoğrafların hepsini kendisi çekmiş; gemilere dair bilgileri ise bizzat kendisi ekibi ile derlemiştir. Farklı gemi türlerini “Su Üstünde” adını verdiği bir seride tanıtacak olan Takmaklı, serinin ilk cildi olan bu kitapta 7’den 70’e herkesin hayranlıkla izlediği ve izlerken de hayallere daldığı “Kruvaziyer Gemileri”ni anlatmaktadır. Takmaklı, üç tarafı denizlerle çevrili Türkiye’nin denizcilik kültürüne büyük katkı sağlayacak olan bu benzersiz eseri tüm gemi tutkunlarına armağan etmektedir.

X

Start
Star Wars opening crawl
from 1977
Remake by Tim Pietrusky

A long time ago, in a galaxy far,
far away....

It is a period of civil war. Rebel spaceships, striking from a hidden base, have won their first victory against the evil Galactic Empire.

During the battle, Rebel spies managed to steal secret plans to the Empire's ultimate weapon, the DEATH STAR, an armored space station with enough power to destroy an entire planet.

Pursued by the Empire's sinister agents, Princess Leia races home aboard her starship, custodian of the stolen plan that can save her people and restore freedom to the galaxy....