SEO / SEM

Son zamanların en hızlı öğrenilen kavramları olan SEO ve SEM nedir? Hizmetlerimiz neyi içeriyor, nasıl yapıyoruz? Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu Bir web sitesinin arama motorlarında sıralamasını yükselten anahtar ...

SEO / SEM

Son zamanların en hızlı öğrenilen kavramları olan SEO ve SEM nedir? Hizmetlerimiz neyi içeriyor, nasıl yapıyoruz?

Search Engine Optimization - Arama Motoru Optimizasyonu

Bir web sitesinin arama motorlarında sıralamasını yükselten anahtar kelimelerdir. Anahtar kelimelerin belirlenmesinde titizlikle çalışılması ve özenle seçim yapılması gerekmektedir. Bu kelimeler hem sitenin amacına uygun olmalı hem de arama motorlarında arama yapan kullanıcılar tarafından en çok aranan kelimeler olmalıdır.

Bir web sitesinde temelden uygulanması gereken en önemli yapı taşı SEO dur. SEO, düzenli olarak ihtiyaçlarınıza yönelik farklı çalışmalar ile yapılacak olsa da arama motoru mutlaka web sitenizi anlamalı ve tanımalıdır.

Bir web sitesi yaparken dikkat ettiğimiz birkaç önemli kıstas vardır. Müşterilerimiz web sitesini güncellerken bütün bu detaylara hakim olmak zorunda değildir. Hazırladığımız Rabbit CMS İçerik Yönetim Sistemi; müşterimizden edindiği bir kaç parametrik veri ile ihtiyacı olan maksimum SEO alt yapısını kendi oluşturmaktadır.

Sadece bir video değil, interaktif etkileşimlere geçen tanıtımlar hazırlıyoruz.

Search Engine Marketing - Arama Motoru Pazarlamacılığı

Web sitenizde bir ürün ya da hizmet satıyorsanız, SEO çalışmaları pazarlama başarınız için yeterli olmayacaktır. Ciddi bir pazarlama stratejisi için SEM kullanmak daha akıllıca bir davranıştır. SEM sayesinde, hazırlanan reklam metin ve görselleri ile internette daha etkili bir şekilde reklam yayınlayabilirsiniz.

Bu noktada SEM için ayıracağınız yatırım bütçesine göre hedef kitleniz artabilir ya da azalabilir. Daha etkili olabilmek adına yalnızca istediğiniz hedef kitleye yönelebilirsiniz.

X

Start
Star Wars opening crawl
from 1977
Remake by Tim Pietrusky

A long time ago, in a galaxy far,
far away....

It is a period of civil war. Rebel spaceships, striking from a hidden base, have won their first victory against the evil Galactic Empire.

During the battle, Rebel spies managed to steal secret plans to the Empire's ultimate weapon, the DEATH STAR, an armored space station with enough power to destroy an entire planet.

Pursued by the Empire's sinister agents, Princess Leia races home aboard her starship, custodian of the stolen plan that can save her people and restore freedom to the galaxy....