Web Tasarım / Yazılım

Tasarım bir sanattır, heyecandır, albenisi olan bir mecra, bir coşkudur. Kaliteli, hedefi tam 12´den vuran bir web sitesi, firmanıza geri dönüşün artmasını, kullanıcı memnuniyetini ve maliyetin azalmasını sağlayacaktır. Etkili Tasarım UI ...

Web Tasarım / Yazılım

Tasarım bir sanattır, heyecandır, albenisi olan bir mecra, bir coşkudur. Kaliteli, hedefi tam 12´den vuran bir web sitesi, firmanıza geri dönüşün artmasını, kullanıcı memnuniyetini ve maliyetin azalmasını sağlayacaktır.

Etkili Tasarım

UI & UX tasarım ekibimizle markanızın kimliğine uygun, müşteri deneyimini maksimum seviyeye çıkaracak web siteleri hazırlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza Yönelik

Tasarımdan yazılıma kadar aşamada sizlerin ihtiyaçlarını belirliyor ve web sitenizi en efektif şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Bildiğiniz tüm CMS (İçerik Yönetim) sistemlerini unutun. RabbitCMS size özel tasarlanmış arayüz ile yüksek performans ve başarılı SEO & SEM desteği sunar.

Responsive Tasarım

Tüm cihazlarda sorunsuz ve düzgün çalışabilecek responsive yada mobil uyumlu web siteleri üretiyoruz. Responsive yapıda web siteleri ile ister bilgisayardan isterseniz mobil telefondan veya tabletten ziyaretçilerinizi göze uygun ve kullanışlı bir site ile karşılarsınız.

Temiz Kod Yapısı

Gereksiz hiç bir kod bırakmıyoruz. İddia ediyoruz, GTMetrix gibi skor test uygulamalarında A+A puan ile geçer not alıyoruz. Gelecek planlarınıza uyumluyuz, bizim dışımızda başkasıyla çalışmak isterseniz, kodlarımızı okumaları çok kolaydır.

Arama Motoru Dostu

Aradığınız SEO yapısı ise, çuvalla para harcamanıza gerek yok. Basit bir arayüz ile tüm sayfalarınızda SEO optimizasyonunuzu kendiniz yapabilirsiniz.

Hızlı Cevap Verir

Zamanın değerini biliyoruz. Yavaş açılan bir web sitesi size potansiyel müşterinizi kaybettirebilir. Alt yapımızda özel olarak geliştirdiğimiz cache (hafıza) yazılımı ile en kısa sürede cevap veriyoruz.

Geliştirilebilir Alt Yapı

Adjans tarafından geliştirilen RabbitCMS, esnek yapılı kodlaması ile stabil çalışır, basit HTML kodları ile yapısal değişiklikleri kendinize özgü bir şekilde yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an ekonomik bir şekilde geliştirmeye açıktır. Hazır modül yapıları haricinde Adjans API Servisi ile tam uyumludur.

Esnek Yapı

İhtiyacınız olan bir galeri mi? Haber modülü yada dosya yöneticisi mi? RabbitCMS hazır modüllerinin yanında, ihtiyaç duyduğunuz özel modüllere hızlı entegre edilebilir. Yazılım konusunda uzman ekibimiz size 72 saatten kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz modülü hazırlayacaktır.

Kontrol Sizde

Limitleri kaldırdık. İstediğiniz kadar sayfa oluşturun, istediğiniz kadar galeri açın. İster Youtube`dan video ekleyin, isterseniz kendi tasarladığınız özel formları yayınlayın. Bir günde web sitenizi e-ticaret platformuna çevirin. Kontrol sizde, limit sizsiniz. RabbitCMS ile web sitenizin kontrolü bir kaç tıklama ile size aittir.

Bazı RabbitCMS Müşterileri

Bilgi & Demo Talebi

X

Start
Star Wars opening crawl
from 1977
Remake by Tim Pietrusky

A long time ago, in a galaxy far,
far away....

It is a period of civil war. Rebel spaceships, striking from a hidden base, have won their first victory against the evil Galactic Empire.

During the battle, Rebel spies managed to steal secret plans to the Empire's ultimate weapon, the DEATH STAR, an armored space station with enough power to destroy an entire planet.

Pursued by the Empire's sinister agents, Princess Leia races home aboard her starship, custodian of the stolen plan that can save her people and restore freedom to the galaxy....