Uğur Soğutma

SAP Entegrasyonu Web/Mobil Native Mobil Uygulama

Proje Detayları

Uğurlu Lezzetler

Promosyon Nostalji Tarif Defteri Tasarımı

Proje Detayları

Modoğlu Holding

Sosyal medya yönetiminde a`dan z`ye hassasiyet.

Proje Detayları

360° Dijital Pazarlamayı Keşfedin..

Amacımız farklı olmak, fayda sağlamak ve yaratıcılık. Çünkü fark yaratmak yaratıcılığımızda var...

Potansiyel müşterilerinizin markanıza, ürünlerinize ve hizmetlerinize ulaşması için doğru hedef kitlesinin seçilebildiği, hedef kitlenizin tercihlerine göre reklam gösterilebilen, pazarlama performansının ölçülebildiği, müşterilerle ilişki kurulabilen, yeniden pazarlama yapılabilen, geliştirilebilen ve marka bilinirliğini arttıran dijital pazarlama kanallarını keşfedin.

Sosyal Medya ve İtibar Yönetimi

Türkiye´nin önde gelen sosyal medya ajanslarından biri olarak, sosyal medyayı sizin için yönetiyoruz. Sosyal medya platformlarında ürünleriniz, hizmetleriniz ve markanız ile ilgili paylaşılan gönderilerden fotoğraflara kadar her içeriği gelişmiş analiz ve raporlama araçları ile takip ederek sosyal itibarını yönetiyoruz.

Google ve Facebook Reklamları, SEO, SEM

Google arama motorunda ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve markanızı arayan milyonlarca potansiyel müşterinize, arama motoru optimizasyonu ile doğal arama sonuçlarında ilk sıralarda yerinizi alarak ulaşmak ve satışlarınızı arttırmak için kurumsal seo danışmanlığı hizmetlerimizden hemen faydalanın. Ayrıca reklam çalışmaları ile satışlarınızı da destekleyin.

Video ve 3D Modelleme

Endüstriyel projelerinizin, üretimi planlanan ya da halihazırda üretilmekte olan endüstriyel ürünlerinizin (mobilya, makine, cihaz vb.) tasarımının veya üzerinde yapılması planlanan değişikliklerin gerektiğinde ambalajlı halinin gerçekte nasıl görüneceğini, 3 boyutlu modelleme tekniği ile önceden görme ve ürünü tanıtma imkanı sağlıyoruz.Ayrıca animasyon, CG animasyon, ürün tanıtım videosu, kurumsal video gibi tam 3D ve animasyon hizmeti de sağlamaktayız.

Gömülü Sistemler ve IoT

Teknoloji ve dijital dünyayı aynı mutfakta pişirmek yeni bir kimya oluşturdu. Böylece gömülü sistemler ile online projelerde çığır açacak bir katman oluşturduk. Teknolojik ihtiyaçlarınıza internetin kokusu sinecek.

Hizmetlerimiz

Web Tasarım ve Grafik Tasarım

Yalnızca görsel olarak iyi tasarlanmış bir web sitesi kullanıcılarınız için yeterli olmayacaktır. Modern web tasarımınız hayata geçerken, sizi anlayan ve stratejinizi web sitenizin yapısına göre entegre edebilecek profesyonel bir ekiple buradayız.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya planlaması, kriz yönetimi ve hesap yönetimi ile birlikte yürüyen kanallara ve markanıza göre geliştirilmesi gereken sosyal medya stratejileri, kampanyaları ile daha fazla kitleye ulaşarak marka değerinizi ve prestijinizin gücünüzü yükseltin.

İnternet Reklam Yönetimi

Uzman Google Partner Reklam Ekibimizle Çalışın, Yeni Müşteriler Kazanın! Nasıl mı?Google reklamlarınız, uzman reklam ekibimiz tarafından işletmenizin hedeflerine uygun stratejiler belirlenerek hazırlanır. Böylece size özel müşteri hizmmetimiz ile hızla başarıya ulaşacaksınız.

3D Modelleme ve Animasyon

Mimari proje çizimleri, ürün modelleme, 3D tasarım, 3D modelleme, 3D animasyon ve kısa film hizmetlerimiz, projelerinizi 3 boyutlu görselleştirme sayesinde satış ve pazarlama aşamalarında daha güçlü bir hale getirerek, rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

E-Posta ve SMS Çözümleri

E-posta pazarlama ile büyümek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dakikalar içerisinde kaliteli e-postalar oluşturun ve e-posta pazarlamanızı otomatikleştirin. Üstelik hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan. Potansiyel ve mevcut müşterilerinizi otomatik takip edin, etkili içerik ile kazancınızı arttırın.

Mobil Uygulama Çözümleri

IOS ya da Android uygulama ihtiyaçlarınız için performanslı yazılımlar geliştiriyoruz. İşinize, iş amacınıza uygun hizmet sunan ve geliştirmenize imkan verek yazılımlarımız ile oyun ve kampanya uygulamalarmız işinize ekstra prestij ve değer katacak.

MÜŞTERİLERİMİZDEN

Birlikte büyüdük, birlikte güçlendik. Uzun yıllardır birlikte olduğumuz değerli müşterilerimiz için gece gündüz çalışıyoruz.

Devam Etmek İstediğiniz Dili Seçin