Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulamalar Dünya çapında 1 milyardan fazla insan akıllı telefon kullanıyor. Bu pazarı en etkili biçimde kullanabileceğiniz yolların başında ise mobil uygulamalar geliyor. Trafiğin %71’inden fazlasının mobilden geldiği düşünülürse ...

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulamalar

Dünya çapında 1 milyardan fazla insan akıllı telefon kullanıyor. Bu pazarı en etkili biçimde kullanabileceğiniz yolların başında ise mobil uygulamalar geliyor. Trafiğin %71’inden fazlasının mobilden geldiği düşünülürse mobil uygulamaların markanız için bir ihtiyaç haline geldiğini söyleyebiliriz.

Neden Mobil Uygulama

Masaüstü cihazlardan internette gezme devrinin yerini mobil cihazlara bıraktığı artık bilinen bir gerçektir. Yapılan bir araştırma dünya genelinde mobil cihazlardan internete giriş oranının son 1 yılda %67 ülkemizde ise % 179 oranında artış gösterdiğini ortaya koymaktadır. Android ve IOS platformlarına uygun mobil uygulamalar geliştiriyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik native uygulamaları geliştirmek, adınıza yayınlamak, mevcut uygulamalarınızı yenilemek, mobil uygulamalarınız için arayüz tasarımı yapıyoruz. Ayrıca mevcut mobil uygulamalarınızı mevcut web sitenize API yazarak senkronize bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Adjans Digital Agency olarak sizler için yazılım ve UX & UI tasarımında deneyimli ekibimizle beraber Mobil uygulamalar hazırlıyoruz. Harika bir deneyim sunabilmek için hedef kitlenize uygun tasarımlarla, efektif bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Neler ? Yaptık

Mobil uygulama ekibimizin tecrübesiyle Android ve iOS sistemlerinin bize sağladığı tüm teknolojik yenilikleri buluşturarak, en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde müşterimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak birçok uygulamayı hayata geçirdik!

Android Mobil Uygulama

Tüm Android tabanlı akıllı telefonlarda ve tabletlerle uyumlu, markanın ürünlerinin tanıtılacağı, firmanızın kurumsal bilgilerinin bulunacağı, iletişim bilgilerinin rahatlıkla ulaşılabileceği ve sosyal hesaplarının olacağı Android tabanlı uygulaması yapılacaktır. Uygulama aldığı bilgiler ile kullanıcıların daha etkin kullanmanın pratik yollarını gösterecektir.

IOS Mobil Uygulama

Tüm iOS tabanlı iPhone ve iPad’ler ile uyumlu, markasınızın ürünlerinin tanıtılacağı, firmanızın kurumsal bilgilerinin bulunacağı, iletişim bilgilerinin rahatlıkla ulaşılabileceği ve sosyal hesaplarının olacağı iOS tabanlı uygulaması yapılacaktır. Uygulama aldığı bilgiler ile kullanıcıların daha etkin kullanmanın pratik yollarını gösterecektir.

X

Start
Star Wars opening crawl
from 1977
Remake by Tim Pietrusky

A long time ago, in a galaxy far,
far away....

It is a period of civil war. Rebel spaceships, striking from a hidden base, have won their first victory against the evil Galactic Empire.

During the battle, Rebel spies managed to steal secret plans to the Empire's ultimate weapon, the DEATH STAR, an armored space station with enough power to destroy an entire planet.

Pursued by the Empire's sinister agents, Princess Leia races home aboard her starship, custodian of the stolen plan that can save her people and restore freedom to the galaxy....