3D Modelleme / Animasyon

Adjans, 3D animasyon film, 2d animasyon film üretimleri, reklam, tanıtım ve sunum filmleri hazırlamaktadır. Ayrıca mimari animasyonlar, 3d modelleme, 3d tasarım ve 3d görselleştirme alanında hizmet vermektedir. 3D modelleme bütün bu işlerin başladığı ...

3D Modelleme / Animasyon

Adjans, 3D animasyon film, 2d animasyon film üretimleri, reklam, tanıtım ve sunum filmleri hazırlamaktadır. Ayrıca mimari animasyonlar, 3d modelleme, 3d tasarım ve 3d görselleştirme alanında hizmet vermektedir. 3D modelleme bütün bu işlerin başladığı noktadır.

Organik, katı ve kutlesel modelleme gibi alanlarda üç boyutlu modelleme ve görselleştirme hizmetleri vermekteyiz. Reklam filmi, şirket ve ürün tanıtımı, sunum filmleri gibi şirketlerin ve kurumların isimlerini, markalarını, projelerini ve ürünlerini üstün kalitede tanıtım filmlerine çeviriyoruz. Üstelik bir fotoğraftan çok daha kaliteli, gerçekci. Dilerseniz Augmented Reality (Arttırılmış Gerçeklik) ve Virtual Reality (Sanal Gerçeklik) metodları ile heyecanlı, göz alıcı kalitelerde deneyimler yaşatıyoruz.

Sadece bir video değil, interaktif etkileşimlere geçen tanıtımlar hazırlıyoruz.

3D Animasyon

Her biri alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz ile kendi yorumumuzu katarak; yeni nesil elektronik donanımlar ve lisanslı yazılımlar kullanarak 3d animasyonlar hazırlamaktayız.

[SHOWCASE]1[/SHOWCASE]

3D Modelleme

3D modelleme, bir nesnenin herhangi bir yüzeyinin özel bir yazılım aracılığıyla üç boyutlu matematiksel suretini oluşturma sürecidir.Mimari tasarımlarınızın/projelerinizin veya endüstriyel/sanayi ürünlerinizin; tasarım, montaj anlatımı veya tanıtımı konularında 3d modelleme tekniklerinin kullanılması ile elde edilen gerçekçi sonuçlar projenizin veya ürünün pazarlanmasında ve sunumunda oldukça etkilidir.

[SHOWCASE]2[/SHOWCASE]

Sanal Gerçeklik

Sanal gerçeklik gözlüğünüzü kullanarak gerçek dünyada sanal 3 boyutlu objeleri görebileceksiniz. Çalışmalarımızda gözlüğün sağlayabileceği en yüksek görüntü kalitesini sunuyoruz.


Arttırılmış Gerçeklik

3D modellemeler ile mimari sunumlar için mobil bir çözüm sunar. Mimari maketler yerine sunumunuzu logonuz olduğu her alanda mobil cihazlar kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.