E-Mail Marketing

E-Mail Marketing E-posta pazarlama, pazarlama otomasyonu ve bilgilendirme e-posta gönderim alt yapısı hizmetleri konusunda, kullanımı çok kolay anahtar çözümler sunmaktadır. Abone yönetiminden, e-posta pazarlamasına kadar, pazarlama otomasyonundan ...

E-Mail Marketing

E-Mail Marketing

E-posta pazarlama, pazarlama otomasyonu ve bilgilendirme e-posta gönderim alt yapısı hizmetleri konusunda, kullanımı çok kolay anahtar çözümler sunmaktadır. Abone yönetiminden, e-posta pazarlamasına kadar, pazarlama otomasyonundan detaylı raporlamalara kadar, her ihtiyaca yönelik e-posta şablonlarından yüzlerce diğer servislerle entegrasyona kadar aradığınız tüm özellikleri Adjans Mailing System’de bulabilirsiniz.

Neden RabbitMailer

RabbitMailer sayesinde hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, geri dönüşümü yüksek, mobil uyumlu ve güzel görünümlü e-postalarınızı hızlıca oluşturabilirsiniz. Kurumsal ölçekli pazarlama platformlarında bulunan tüm özellikleri Adjans Mailing System´de kullanımı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Dijital pazarlama kanalında kurumsal ve büyük ölçekli şirketlerin kullandığı tüm profesyonel pazarlama araçlarına ve özelliklerine RabbitMailer ile sahip olun.

Abone Yükleme

İsterseniz yüzlerce, isterseniz milyonlarca mevcut aboneniz olsun, mevcut abone veritabanınızı hızlıca aktarabilirsiniz. Excel, Kopyala/Yapıştır, CSV gibi yöntemlere ek olarak diğer alternatif servis sağlayıcılardan taşıma araçlarımız sayesinde kolay bir şekilde mevcut abone veritabanınızı taşıyabilirsiniz.

Abone Listenizin Geliştirilmesi

Websitenize, bloglarınıza, sosyal medya hesaplarınıza özel abonelik formu ve diğer araçları sunuyoruz. Böylece çok daha hızlı bir şekilde abone listenizin genişlemesini sağlıyoruz. Kullanımı kolay araçlarımız sayesinde e-posta pazarlaması yaptığınız kitlenizi hızlıca genişletin.

E-Posta Pazarlaması

E-posta oluşturma, doğru hedef kitleyi seçme, detaylı test ve ön izleme süreçleri ve abonelere gönderim konusunda size ihtiyacınız olan tüm özellikleri kullanımı çok kolay bir şekilde sunmaktadır.

Raporlama

E-posta pazarlama aktivitelerinizin başarılı olup olmadığını ölçümlemek, satışlarınızı arttırmak için çok önemlidir. E-posta pazarlaması günümüzde en etkili ve ölçümlenebilir pazarlama kanalıdır. Sendloop, e-posta pazarlama stratejinizi doğru oluşturabilmeniz için size detaylı raporlar sunmaktadır.

Tam Destek

Yorulmanıza gerek yok çünkü size özel olarak hazırlanacak şablonu biz dolduruyoruz! Yani, siz sadece bülten içeriklerinizi bize iletin, profesyonel ekip arkadaşlarımız sizin için bülteninizi hazırlasın ve göndersin. Siz sadece raporlarınızı kontrol edin.

Kullandığın KadarÖde

Gönderilerinize bir süre ara vermek mi istiyorsunuz, hiç sorun değil. Dilediğiniz ay kullanımınızı durdurabilir, dilediğiniz zaman aktifleştirebilirsiniz.

Şeffaf Fiyat Politikası

Hizmetimizin kalitesini düşürmeden, maksimum ivme ile çalışıyoruz. İşinize prestij ve değer katan çözümler için sabit ve uygun fiyatlar sunuyoruz.

Gelişmiş Özellikler

 • 100´den fazla mobil uyumlu ücretsiz eposta şablonu
 • Sürükle ve oluştur eposta şablonu
 • Güçlü ve esnek segmentasyon
 • Pazarlama otomasyonu
 • Gelişmiş müşteri takibi ve raporlaması
 • Entegrasyon
 • Kolay geçiş
 • Sınırsız data
 • Sınırsız eposta gönderimi
 • RSS ve dinamik içerik
 • Güçlü Altyapı

Abone Sayısı Fiyat Özel Domain PTR Hizmeti Mailing Tasarım Hizmeti
1.000 100 $
2.000 130 $
5.000 200 $
10.000 250 $
25.000 400 $
50.000 650 $
50.000+ Teklif Alın

* Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Son güncelleme 04.04.2018

** Sözleşmeli fiyatlarımız için teklif alın

X

Start
Star Wars opening crawl
from 1977
Remake by Tim Pietrusky

A long time ago, in a galaxy far,
far away....

It is a period of civil war. Rebel spaceships, striking from a hidden base, have won their first victory against the evil Galactic Empire.

During the battle, Rebel spies managed to steal secret plans to the Empire's ultimate weapon, the DEATH STAR, an armored space station with enough power to destroy an entire planet.

Pursued by the Empire's sinister agents, Princess Leia races home aboard her starship, custodian of the stolen plan that can save her people and restore freedom to the galaxy....