Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığı Marka iletişiminde önemli yer tutan sosyal medya kanallarının, çift yönlü iletişimin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için ciddi bir potansiyele sahip olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda marka hayranlarını ...

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Marka iletişiminde önemli yer tutan sosyal medya kanallarının, çift yönlü iletişimin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için ciddi bir potansiyele sahip olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda marka hayranlarını dinlemenin ise çift yönlü iletişimin ilk adımı oluğunu düşünüyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi ile markalarımızın sosyal medya platformlarında daha güçlü ve başarılı olmalarını sağlıyoruz. Takipçilerinizi dinliyor; onların isteklerine, önerilerine, şikayetlerine yanıt veriyor ve satışlarınıza destek oluyoruz.

Genç ve Dinamik Ekip

Grafik uzmanları, metin yazarları, sosyal medya yöneticileri ve yazılımcılar ile 360 derece dijital hizmet ajansı olarak sosyal medya yönetiminizi eksiksiz yerine getiriyoruz. Sosyal medyada hem online hem offline deneyimler sunuyor, dijital hayatı gerçek hayat ile birleştiriyoruz.

Sosyal Medya Bir İletişim Aracıdır

Markanız adına sosyal medya kanallarının tümünü yalnızca bir yayın aracı olarak değil, etkileşimli bir iletişim aracı olarak da kullanıyoruz. Markanızın iletişimini yaparken tüm müşterilerimize sosyal medya ve iletişim konusunda özel seminerler ve eğitimler veriyoruz.

Olmanız Gereken Konumdasınız

Markanızın hedef kitlesini, vizyonu ve misyonunu inceleyip benzer sektörde yer alan firmaların ve rakiplerinizin analizini yaparız. Beklentileriniz ile analiz sonuçlarımızı harmanlar, markanız için bir strateji, ses tonu ve kimlik hazırlarız. Belki sektöründe lider bir baba, belki geniş vizyonlu idealist bir genç veya koruyucu bir anne. Markanızın stratejisi özel marka danışmanlarımızın gözetiminde.

Her Gün Yüzlerce Mesaj Yanıtlıyoruz

Dünyanın en hızlı tüketim kanallarını yönetiyoruz dolayısıyla sorumluluklarımızın farkındayız. Bilindik televizyon kanalları ve basılı mecraların ulaşabildiğinden çok daha fazla kitleye ulaşabiliyor, amaç ve hedefleriniz doğrultusunda bu kitleleri organize edip, gruplayabiliyoruz. Ölçümleme konusunda çok net sonuçlar sunabiliyoruz.

Örnek Çalışmalarımızdan


X

Start
Star Wars opening crawl
from 1977
Remake by Tim Pietrusky

A long time ago, in a galaxy far,
far away....

It is a period of civil war. Rebel spaceships, striking from a hidden base, have won their first victory against the evil Galactic Empire.

During the battle, Rebel spies managed to steal secret plans to the Empire's ultimate weapon, the DEATH STAR, an armored space station with enough power to destroy an entire planet.

Pursued by the Empire's sinister agents, Princess Leia races home aboard her starship, custodian of the stolen plan that can save her people and restore freedom to the galaxy....