Hakkımızda

Yılların tecrübesi, başarılı referansların güveniyle Adjans, 360 derece dijital hizmet sunar.

Hakkımızda

Amacımız farklı olmak, fayda sağlamak ve yaratıcılık. Çünkü fark yaratmak yaratıcılığımızda var...

Dijital Adjans

Dijital ajans olarak Adjans, 2002 yılında genç ve enerjik kadrosuyla dijital sektöre giriş yapmış ve hızla yükselerek adını duyurmuş, prestijli bir kuruluştur.

Markanızı hem gerçek dünyada hem de dijital dünyada konumlandıran, müşterilerinize online ve offline interaktif deneyimler yaşatan ve dijital çağı yakalamış yeni nesil bir ajanstır. 2011 yılında marka tescilini elde ederek yeni konsepti ve büyüyen ekibiyle şuan ki yüzüne kavuşmuştur. Adjans, markanızı hedefinize yaklaştırır, bütünleşik deneyimler yaratır ve içerik üretir.

Adjans, Web Yazılım ve Tasarımı, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Sosyal Medya Yönetimi, Mobil Uygulamalar, CRM Yazılımları, İnternet Reklamcılığı ve Elektronik Yazılımı konularında hızlı ve yaratıcı çözümler sunar.

Analog Adjans

Elektronik olarak Adjans, tıbbı sektörde laboratuvar cihazları üretimi, teknik destek hizmetlerii vermektedir. Gömülü sistemler, IOT teknolojileri için hem donanımsal hemde yazılımsal hizmetler sağlamaktadır. 1989 yılından beri bu sektörde hizmet veren Fırın Destek markası ekibiyle bünyesel birleşme yapmış, Dünyada ve Türkiye´de önde gelen sektör lideri firmaların hem Türkiye´de hemde balkan ülkelerinde teknik destek hizmetlerini sağlamaktadır.

Kendi Ar-Ge birimi ile tıbbı sektörde ihtiyaç duyulan cihazların yerli üretimini yapmaktadır. Ayrıca Pegasus Robotic, Anka markaları ile robotik teknolojiler, Yüksek ısı cihazları, 3D yazıcılar üzerine çalışmalar yapmaktadır. İlk yerli tasarım ve üretim olan Anka Twin Furnace, Anka Furnace ve Pegasus 3D adlı prototipleri ile adını sektörde duyurmuştur.

Web Sitesine Git
X

Start
Star Wars opening crawl
from 1977
Remake by Tim Pietrusky

A long time ago, in a galaxy far,
far away....

It is a period of civil war. Rebel spaceships, striking from a hidden base, have won their first victory against the evil Galactic Empire.

During the battle, Rebel spies managed to steal secret plans to the Empire's ultimate weapon, the DEATH STAR, an armored space station with enough power to destroy an entire planet.

Pursued by the Empire's sinister agents, Princess Leia races home aboard her starship, custodian of the stolen plan that can save her people and restore freedom to the galaxy....