Buzo - Uğur Çocuk Oyunları

 

Buzo - Uğur Çocuk Oyunları

Uğur Soğutma
Geri Dön

Buz-o ile maceraya atılmaya hazır mısınız? Kıyasıya mücadele ile rakiplerinizi geçin, Buz-o ile en yüksek puanı kazanın.

Macera Mağarası oyununda Buz-o yu güvenli yoldan mağaradan çıkartın. Yalnız kutu tuzaklarına dikkat edin ve en yüksek puanı toplamak için bütün ödülleri yol boyunca toplamayı ihmal etmeyin.

Araba kullanmak her ne kadar büyüklere özel olsada, kurallara uymayı bilmek herkes için önemli. Sen ne kadar kurallara uyuyorsun? Acaba Buz-o için dikkatli bir şoför olabilecek misin?

Buz-o hiç bir şeyi unutmaz! Hafızana ne kadar güveniyorsun? Hadi hemen hafızanı sınayalım, bakalım Uğur Ürünlerinden kaç tanesini doğru eşleştirebileceksin?


X

Start
Star Wars opening crawl
from 1977
Remake by Tim Pietrusky

A long time ago, in a galaxy far,
far away....

It is a period of civil war. Rebel spaceships, striking from a hidden base, have won their first victory against the evil Galactic Empire.

During the battle, Rebel spies managed to steal secret plans to the Empire's ultimate weapon, the DEATH STAR, an armored space station with enough power to destroy an entire planet.

Pursued by the Empire's sinister agents, Princess Leia races home aboard her starship, custodian of the stolen plan that can save her people and restore freedom to the galaxy....